FPS Proof

გაეშვება ჩემს კომპიუტერზე?

ჯერ მიუთითე, როგორი კომპიუტერი გაქვს. ამას დაახლოებით 30 წამი სჭირდება.

კომპიუტერის შემოწმება

რომელი ვიდეობარათი სჭირდება Camp Cook: Cooking on the frontline-ს?

გაყიდვაში არსებული ბარათები, შეფასება 1080p-ზე.

  1. მინიმალურად სათამაშოდ

    GeForce RTX 3050 მაღალი · ≈90 FPS
  2. 60 FPS საშუალო პარამეტრებზე

    GeForce RTX 3050 მაღალი · ≈90 FPS
  3. 60 FPS მაღალ პარამეტრებზე

    GeForce RTX 3050 მაღალი · ≈90 FPS
  4. 60 FPS ულტრა პარამეტრებზე

    Radeon RX 6600 ულტრა · ≈75 FPS
  5. 120 FPS და მეტი

    GeForce RTX 5060 ულტრა · ≈125 FPS

ყველა ბარათი და მისი FPS → რომელი პროცესორი სჭირდება →

Camp Cook: Cooking on the frontline — სისტემური მოთხოვნები

Camp Cook: Cooking on the frontline-ის გასაშვებად მინიმუმ საჭიროა: პროცესორი — Core i3-6100 ან (2 cores ≈ ან ~3.0 GHz) ≈; ვიდეობარათი — GeForce GTX 750 ან Radeon R7 360 ან soporte Shader Model 5.0) ≈; ოპერატიული მეხსიერება — 6 GB; თავისუფალი ადგილი დისკზე — 1.56 GB. რეკომენდებულია: პროცესორი — Core i5-6500 ან Ryzen 5 1600 ან 3.2 GHz) ≈; ვიდეობარათი — GeForce GTX 1060 3GB ან Radeon RX 580 4GB; ოპერატიული მეხსიერება — 8 GB; თავისუფალი ადგილი დისკზე — 1.56 GB.

მინიმალური რეკომენდებული
ოპერაციული სისტემა Windows 10 (64-bit) Windows 10 (64-bit)
პროცესორი Core i3-6100 ან (2 cores ≈ ან ~3.0 GHz) ≈ Core i5-6500 ან Ryzen 5 1600 ან 3.2 GHz) ≈
ვიდეობარათი GeForce GTX 750 ან Radeon R7 360 ან soporte Shader Model 5.0) ≈ GeForce GTX 1060 3GB ან Radeon RX 580 4GB
ვიდეომეხსიერება 1 GB 3 GB
ოპერატიული მეხსიერება 6 GB 8 GB
თავისუფალი ადგილი დისკზე 1.56 GB 1.56 GB
DirectX ვერსია 11 ვერსია 11

≈ გამომცემელს მოდელი არ აქვს მითითებული, მხოლოდ აღწერა; მის სიმძლავრეს მახასიათებლებით ვაფასებთ.

მოთხოვნების წყარო: store.steampowered.com

მოთხოვნებით შეფასება მიახლოებითია: ეფუძნება გამომცემლის მოთხოვნებს და საჯარო ტესტებს. რეალური გაზომვა ცალკე ჩანს და გვიჩვენებს, რა შედეგი მიიღეს მოთამაშეებმა FPS Proof-ის აპლიკაციით. რეალური შედეგი დრაივერებზე, გარჩევადობასა და თამაშის განახლებებზეც არის დამოკიდებული.