FPS Proof

გაეშვება ჩემს კომპიუტერზე?

ჯერ მიუთითე, როგორი კომპიუტერი გაქვს. ამას დაახლოებით 30 წამი სჭირდება.

კომპიუტერის შემოწმება

რომელი ვიდეობარათი სჭირდება Frontlines™: Fuel of War™-ს?

გაყიდვაში არსებული ბარათები, შეფასება 1080p-ზე.

  1. მინიმალურად სათამაშოდ

    GeForce RTX 3050 ულტრა · 240+ FPS
  2. 60 FPS საშუალო პარამეტრებზე

    GeForce RTX 3050 ულტრა · 240+ FPS
  3. 60 FPS მაღალ პარამეტრებზე

    GeForce RTX 3050 ულტრა · 240+ FPS
  4. 60 FPS ულტრა პარამეტრებზე

    GeForce RTX 3050 ულტრა · 240+ FPS
  5. 120 FPS და მეტი

    GeForce RTX 3050 ულტრა · 240+ FPS

ყველა ბარათი და მისი FPS → რომელი პროცესორი სჭირდება →

Frontlines™: Fuel of War™ — სისტემური მოთხოვნები

Frontlines™: Fuel of War™-ის გასაშვებად მინიმუმ საჭიროა: პროცესორი — Athlon 2800+ ან Intel Pentium 2.8HT ≈; ვიდეობარათი — ATI X800XT (SM2) w ≈ ან nVidia 6800GT (SM3) ≈; ოპერატიული მეხსიერება — 768 MB; თავისუფალი ადგილი დისკზე — 12 GB. რეკომენდებულია: პროცესორი — AMD X2 5000+ ≈ ან Intel Core2 E6400 (2.13GHz) ≈; ვიდეობარათი — nVidia 8600GTX ≈ ან ATI X2600 w ≈; ოპერატიული მეხსიერება — 1.5 GB; თავისუფალი ადგილი დისკზე — 12 GB.

მინიმალური რეკომენდებული
პროცესორი Athlon 2800+ ან Intel Pentium 2.8HT ≈ AMD X2 5000+ ≈ ან Intel Core2 E6400 (2.13GHz) ≈
ვიდეობარათი ATI X800XT (SM2) w ≈ ან nVidia 6800GT (SM3) ≈ nVidia 8600GTX ≈ ან ATI X2600 w ≈
ოპერატიული მეხსიერება 768 MB 1.5 GB
თავისუფალი ადგილი დისკზე 12 GB 12 GB
DirectX ვერსია 9 ვერსია 9

≈ გამომცემელს მოდელი არ აქვს მითითებული, მხოლოდ აღწერა; მის სიმძლავრეს მახასიათებლებით ვაფასებთ.

მოთხოვნების წყარო: store.steampowered.com

მოთხოვნებით შეფასება მიახლოებითია: ეფუძნება გამომცემლის მოთხოვნებს და საჯარო ტესტებს. რეალური გაზომვა ცალკე ჩანს და გვიჩვენებს, რა შედეგი მიიღეს მოთამაშეებმა FPS Proof-ის აპლიკაციით. რეალური შედეგი დრაივერებზე, გარჩევადობასა და თამაშის განახლებებზეც არის დამოკიდებული.